Ledenlijst

Jeffrey van Agtmaal

Jeffrey van Agtmaal

Wethouder gemeente Woensdrecht

j.van.agtmaal@woensdrecht.nl 06-20095719

Paul van Baardewijk

Paul van Baardewijk

DGA Credion Roosendaal

pvanbaardewijk@credion.nl 06-52657487

Annemiek Balk

Annemiek Balk

Teamleider Vastgoedontwikkeling gemeente Breda

annemiek.balk@gmail.com 06-46357564

Hans Bakker

Hans Bakker

Directeur Gebrema BV

hans@gebrema. nl 06-21551452

Harry Bakker

Harry Bakker

Wethouder gemeente Drimmelen

hbakker@drimmelen.nl 06-47472569

Ad Bax

Ad Bax

bax2baxvankranenburg.nl

Lars van der Beek

Lars van der Beek

Wethouder gemeente Woensdrecht

l.van.der.beek@w3oensdrecht.nl 06-53233395

Paul de Beer

Paul de Beer

wethouder gemeente Breda

pjlm.de.beer@breda.nl

Anton van Beers

Anton van Beers

Regiovoorzitter BZW

westberg33@gmail.com +352661284482

Ben Berndt

Ben Berndt

Nationale Nederlanden

benberndt@mac.com 06-15066165

Eric Biemans

Eric Biemans

Registeraccountant/Partner ESJ Accountants & Belastingadviseurs

ebiemans@esj.nl 06-51508975

Frank Blijlevens

Frank Blijlevens

Blijlevens Project & Interim Leiding: Project & Interim Management

blijlevensinterim@gmail.com 06-49388802

Aime de Bock

Aime de Bock

Eigenaar Aime de Bock Holding BV

aime@abfood.nl 06-53762860

Eric van den Bogaard

Eric van den Bogaard

Eigenaar Pro4mance Cycling-lab for results

info@pro4manche.eu 06-12221096

Edwin Boot

Edwin Boot

interim-en recovery manager/interim CFO Bo-Vi Financiele Dienstverlening

info@bo-vifinancieledienstverlening.nl 06-13013335

Wout Bouman

Wout Bouman

Verkoop/werkplaats receptie Auto en schadeherstelbedrijf Wout Bouman

wout@woutbouman,nl 06-53420948

Ron Broere

Ron Broere

Spijtenburg Werving en Advies BV

r.broere@spijtenburg.nl 06-300592223

Ron de Bruijn

Ron de Bruijn

CEO/Algemeen directeur interne zaken Dopharma

r.debruijn@dopharma.com 0162-582000

Wijnand de Bruijn

Wijnand de Bruijn

Algemeen Directeur Externe Zaken Dopharma

W.debruijn@dopharma.com 0162-582000

Mike Castelijn

Mike Castelijn

Advocaat Castelijn Litigation

mike@castelijnlitigation.nl 06-52383638

Charles de Caluwé

Charles de Caluwé

Adviseur Credion Roosendaal

cdecaluwe@credion.nl 06-38742323

Jean Paul Christy

Jean Paul Christy

Algemeen Directeur Kärcher BV

jeanpaul.christy@nl.kaercher.com 06-24758545

Jan-Willem Cornelisse

Jan-Willem Cornelisse

Voorzitter Stichting Wielerpromotie Oosterhout

jan-willem.cornelisse@planet.nl 06-12652169

Ellen van den Doel

Ellen van den Doel

Eigenaar Hartstikke leuk werk

mailen@ellenvandendoel.nl 06-31917080

Jan ten Doeschate

Jan ten Doeschate

Manager Bestuurlijke organisatie en Toezicht provincie Noord-Brabant

jtdoeschate@brabant.nl +31618303140

Jan Kees van Dommele

Jan Kees van Dommele

Directeur/eigenaar VanDommeleAdviesGroep BV

jankees@vandommeleadvies.nl 06-12669844

Bart van Est

Bart van Est

Werkvoorbereider afd beheer/sportveldenbeheerder gemeente Steenbergen

b.vanest@gemeente-steenbergen.nl 06-46708774

Ad Farla

Ad Farla

eigenaar Evelo BV Installatietechniek

ad@evelo.nl 06-53293568

Jan Karel Fikke

Jan Karel Fikke

Herbergier Hotel Port of Moerdijk/Herberg 't Witte Paard/Hotel ten Bosch

JKFikke@hotel-bel.nl 06-51089163

Peter Flinkenflögel

Peter Flinkenflögel

Huisarts

pflinkenflogel@home.nl

Bart Fraiponts

Bart Fraiponts

Directeur Pommee Machines & Equipment

bart@pommee.nl 05-53133606

Joost Frencken

Joost Frencken

Commercieel Directeur De Keyzer Zekerheid

joost@frencken.fr 06-55324382

Anton van Gaalen

Anton van Gaalen

Eigenaar-directeur AA accountant A-GAVE Accountants BV

anton@a-gave.nl 06-22739042

Wim van Gastel

Wim van Gastel

vennoot DGD Adm- en Belastingadviseurs

wvangastel@dgdroosendaal.nl +31646620084

Robert Giebels

Robert Giebels

redacteur De Volkskrant

r.giebels@volkskrant.nl +31655340119

Frank van Gils

Frank van Gils

tandarts/gnatholoog Van Gils Tandartsenpraktijk/Centrum Bijzondere Tandheelkunde

cfvangils@gmail.com 06-24617974

Pim Goos

Pim Goos

Eigenaar Wielerbus.NL

pim@wielerbus.nl 06-18639388

John Goverde

John Goverde

Directeur Pelikaan Reizen

jg@pelikaanreizen.nl 06-18395150

Patrick 't Hart

Patrick 't Hart

Management Adviseur Perficio Adviseurs

patrick.t.hart@perficio.nl 06-12255285

Jos Hereijgers

Jos Hereijgers

gepensioneerd raadsgriffier gemeente Moerdijk

j.hereijgers@ziggo.nl 06-48144321

Hermann van Hoof

Hermann van Hoof

Pensioenadviseur Van Dommele Adviesgroep

hermannvanhoof@ziggo.nl 06-51353028

Niels Huiskamp

Niels Huiskamp

Advocaat PortWise Law

niels@pwlaw.nl 06-24674983

Michael van Hulst

Michael van Hulst

Manager Zuid-Nederland Eneco

michael.vanhulst@eneco.com 06-20333044

Hans Janssens

Hans Janssens

Consultant & Mede-eigenaar DON Bureau

hans.janssens@donbureau.nl 06-48871949

Peter Janus

Peter Janus

Directeur ABNAMRO Mees Pierson

p.janus@home .nl 06-53382930

Bert Kandel

Bert Kandel

voormalig gemeentesecretaris Moerdijk

aebertkandel@gmail.com 06-51107351

Adri Kapitein

Adri Kapitein

Merkengemachigde i.o. Bakker & Verkuijl B.V.

akapitein@bakkerverkuijl.nl 06-40712912

Paul Kerkhof

Paul Kerkhof

advocaat Puur Advocaten

p.kerkhof@puuradvocaten.nl 06-21480215

Peter van Keulen

Peter van Keulen

Arts-Microbioloog Amphia

pvkeulen@amphia.nl

Erwin Klerks

Erwin Klerks

Directeur Einfach, onderdeel van Media & More Projects

erwin@media-more.nl 06-28556879

Jac Klijs

Jac Klijs

Burgemeester van Moerdijk

Jklijs@ziggo.nl 06-55151454

Jan Kluytmans

Jan Kluytmans

Arts-Microbioloog Amphia Ziekenhuis

jankluytmans@gmail.com 06-53385467

Jos Koopman

Jos Koopman

Algemeen Directeur WVS-groep

jkoopman@wvsgroep.nl 06-18596875

Ard van Kooten

Ard van Kooten

Juridisch Adviseur Havenschap Moerdijk

a.vankooten@portofmoerdijk.nl 06-15907534

Peter van der Kraan

Peter van der Kraan

Directeur Zuid-Nederland SITA Recycling Services

petervdkraan@live.com 06-51352977

Svajue Kyburyte

Svajue Kyburyte

Manager BikeFashionShop/Assos-Store.nl

info@bikefashionshop.eu +3233134459

Johan Laros

Johan Laros

Commercieel Directeur Drukkerij Altorffer BV

johan.laros@altorffer.nl 06-51611956

Hans van der Maarel

Hans van der Maarel

Eigenaar Red Geopgraphics

hans@redgeographics.com 06-12035319

Koen Mol

Koen Mol

Eigenaar Koen Mol Fotografie

info@koenmol.nl 06-21516421

Rene Mol

Rene Mol

Partner Perficio Adviseurs BV

rene.mol@perficio.nl 06-20131722

Fons Naterop

Fons Naterop

Burgemeester van Aalburg

naterop@kpnplanet.nl 06-25010985

Bart van Oers

Bart van Oers

directeur Quality Projects Int. v.o.f

qpi.bart@gmail.com

Matthijs van Oosten

Matthijs van Oosten

wethouder gemeente Werkendam

matthijs.van.Oosten@werkendam.nl

Jan Peters

Jan Peters

voormalig wethouder gemeente Oosterhout

jwmpeters@ziggo.nl 06-31662621

Max Platvoet

Max Platvoet

Accountant Manager DRV Accountants & Adviseurs

m.platvoet@drv.nl 06-21599008

Jan Prop

Jan Prop

voorzitter en directeur WK Hoogerheide BV, organisatie WK veldrijden Hoogerheide, GP Adrie van der Poel

j.i.prop@woensdrecht.nl 06-53671105

Andre de Regt

Andre de Regt

andrederegt@ziggo.nl

Goof Rijndorp

Goof Rijndorp

DGA Bras Fijnaart Groenvoorziening & Cultturtechniek

g.j.rijndorp@brasfijnaart.nl 06-53446000

Ronald Roosen

Ronald Roosen

Eigenaar Bags & Bags Retail Packaging

ronald.roosen@bags-bags.nl 06-53953359

Luuk Roozeboom

Luuk Roozeboom

Algemeen Directeur Uitgeverij De Bode

l.roozeboom@internetbode.nl 06-12179552

Janneke Scheepers

Janneke Scheepers

Freelance copywriter Studio Webtekst

janneke.cj@gmail.com 06-19746737

Chiel Scherpenisse

Chiel Scherpenisse

Bedrijfsleider Aannemingsbedrijf C.A. Scherpenisse BV

chiel@scherpenissebv.nl 06-51895884

Cor Seijkens

Cor Seijkens

Eigenaar Hartstikke leuk werk

cor@youcs.nl 06-11013349

Marco de Smit

Marco de Smit

Eigenaar Ricoh Document Center west-Brabant

marco.de.smit@ricohwestbrabant.nl +31652442674

Cor Smits

Cor Smits

Gemeentesecretaris Drimmelen

csmits@drimmelen.nl 06-51178606

Klaas Staal

Klaas Staal

Senior Relationship Manager Capital at Work Vermogensbeheer

k.staal@capitalatwork.com +31643993263

Wim Tange

Wim Tange

Business Unit Manager Fabricom BV

wim.tange@engie.com 06-22662263

Bas van Tetering

Bas van Tetering

Directeur/Pensioenadviseur Klasse Advies

bas@klasseadvies.nl 06-11298770

Paul Timmermans

Paul Timmermans

Eigenaar Timek Brains in Building

paul@timek.nl 06-44034903

Peter Verheijen

Peter Verheijen

directeur Bedrijfsdiensten Stadlander

peter.verheijen@stadlander.nl 088-5626410

Bart Verkroost

Bart Verkroost

Directeur/eigenaar Calis staete BV

bart@bartverkroost.nl 06-28719664

Marc Vermeule

Marc Vermeule

Eigenaar Sterke Zaak BV

marc@sterkezaak.nl 06-10832155

Jan Verwiel

Jan Verwiel

Advocaat/Eigenaar PUUR Advocaten

j.verwiel@puuradvocaten.nl 06-53120050

Edwin Visser

Edwin Visser

Manager Procurement NN-groep

edwin.visser@ziggo.nl 06-27030455

Geert Vloedgraven

Geert Vloedgraven

Directeur/Eigenaar NL vestiging CMS Supatrak BV

geert.vloedgraven@gmail.com 06-50512814

Wim Voeten

Wim Voeten

raadsgriffier gemeente Etten-Leur

wim.voeten@etten-leur.nl 06-55330537

Gert Vos

Gert Vos

Security & Risk Manager G4S Cash Solutions

gert.vos@nl.g4s.com 06-51122705

Rio Vos

Rio Vos

Directeur Vos Autobedrijven

riovos@vosautobedrijven.nl 06-53405588

Ger de Weert

Ger de Weert

Directeur Rabobank West-Brabant Noord

ger.de.weert@rabobank.nl 06-22477921

Martijn van Well

Martijn van Well

Eigenaar Clickr Internetcampagnes

Sample Description

Marjet Westervoorde

Marjet Westervoorde

Sales Manager Golden Tulip Hotel De Reiskoffer

Marjet@reiskoffer.nl 06-249133687

Adriaan van Zijp

Adriaan van Zijp

Sportmasseur/sporttherapeut en Soigneur bij SEG Racing Academy

adriaan@beterespieren.nl 06-52037061